.

 

 

Kde koupit elektromobily?

ElektroMobilně.CZ

em-retro-150

Chcete-li dát více života svému věrnému kolu nebo si pořídit stylový kousek, podívejte se na výtvory od Petra Mikulky.

Jeho kola si zachovávají charakter a zároveň vás vezmou na výlet, který byste z vlastních sil jen těžko realizovali.

Nenechte si namluvit, že přední motor je překonaný, jezdí se s ním velmi dobře a lze ho namontovat kamkoli.

Favorit

"Při přestavbě jsem si dal dva cíle - aby se na Favoritu jelo co nejpohodlněji a co nejdéle. Kolo má měkké kožené odpružené sedátko, veškeré doplňky jako jsou světla, držák na pití, pumpičku, stojan, velké kožené cestovní brašny, zvonek a baterie na dlouhé výjezdy. Vznikl tak tento tmavě modrý expediční Favorit, který se bude prohánět po cestách a necestách společně s červenou Ukrajinou."

 

em-favorit-modry-600

 

em-favorit-detail-1-250

 

Ukrajina

"Ukrajině soukromě přezdívám Slečna drsňák, protože přesně to ona je. Masivní ocelový rám, široké pneumatiky i do horších terénů, velké kožené cestovní brašny, baterie na dlouhé výjezdy… a přitom krásná a prudce elegantní. Prostě elektrokolo vytvořené na míru jedné holce do nepohody, která je shodou okolností i moje žena."

 

em-favorit-cerveny-600

 

em-favorit-detail-2-250

 

Skládačka

"Malé přemisťovadloado větších měst. Co se týče parametrů, není moc kol, která by se na kratší popojíždění po městě hodila víc, než skládačka. Je malá, lehká, všude prokličkuje a jednoduše ji složíte do kufru od auta nebo třeba do skříně."

 

em-skladacka-cerna-600

 

em-skladacka-600

 

Liberta

"Malá ale šikovná. Tak bych popsal tuhle Libertu. Barva i rám je unisex, takže si ji může bez problémů půjčovat celá rodina."

 

em-liberta-600

 

Author

"Dost lidí se mě ptalo, jestli bych jim přestavěl na elektrokolo i jejich moderní kola, a já si řekl - proč ne. Zvládnu předělat na elektrokolo cokoli mi kdo přiveze od favorita, přes tříkolku pro důchodce, po jakékoli moderní kolo."

 

em-author-600

 

Stránky Retro Elektrokola

 

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
:
Všechny položky jsou povinné
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x