.

 

 

Kde koupit elektromobily?

Elektrokola krátce

em-bazar-150

Podzim je ideální období pro nákup elektrokola v rámci posezónní slevy, na příští rok se připravují nové modelové řady a můžete ho tak výhodně pořídit.

Zajímavou a poměrně širokou nabídku nových kol s plnou zárukou má na naší skupině Bazar elektrokol kamenná prodejna ze Žatce s možností zaslání poštou.
 

Detail

em-linde-logo-150

Auta na vodík jsou vlastně jen elektromobily, které namísto akumulátoru využívají generátor elektrického proudu. Doplnění paliva / energie je tak mnohem rychlejší, aktuálně ale také jen na několika místech v ČR.

Linde, společnost, kterou známe díky technickým plynům, představilo před nějakou dobou elektrokolo na vodíkový pohon, zatím bez detailů o prodejních parametrech. Co ještě víme?

Detail

Pozitivní skupina Elektrokola na Facebooku

Přidejte se do naší skupiny elektrokol a podělte se o své zážitky a zkušenosti.

Rádi také zveřejníme vaše příspěvky na stránkách ElektroMobilně.cz, budete-li chtít s námi spolupracovat na placené bázi.

Detail

Trendy v prodeji elektrokol 2018

Článek o elektrokolech na iDnes shrnuje chování české populace v oblasti jejich nákupu:

  • odhadem nejméně 20% nově prodaných kol už tvoří elektrokola
  • v roce 2017 šlo přibližně o 30 000 kusů
  • poptávka převyšuje možnosti výroby, čekací lhůty jsou běžné
  • budoucnost má sdílení elektrokol, i díky dotaci EU

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x